Otel Hakkında

Bursa’daki yeni yaşam ve iş merkezi diye adlandırılan dinamik ve modern bir bölgede bulunan otelimiz zengin konaklama seçenekleri ile kalite ve konforun Niüfer’deki yeni adresidir. Otelimiz, şehir merkezinde çok özel bir lokasyona sahip olup, tarihi ve turistik merkezlere yakınlığı ve ulaşım kolaylığı sebebiyle dikkat çekmektedir .Ramada Hotellerinin hizmet anlayışının ince çizgilerine sahip Otelimizin bünyesinde; oda servisi, resepsiyon, laundry, otopark ve vale hizmetlerinin yanı sıra, konaklamanız boyunca size keyif verecek , dünya mutfaklarından seçkin lezzetleri bir arada bulabileceğiniz alkolsüz hotel konseptine uygun A’la Carte Restaurant ve Vitamin Bar bulunmaktadır.

Osmanlı döneminden bu yana Osmanlı’nın başkenti olmuş tarihi İpekyolu üzerindeki Bursa’da modern yaşamın ön plana çıktığı Nilüfer Bölgesi’nde bulunan Bursa Ramada Nilüfer konfor ve rahatlığın en üst seviyede tutulduğu ; iki farklı konsepte sahip 4 suite , 9 connection , bir engelli odasının yanı sıra, 30 m2 alana sahip balkonlu ve balkonsuz 70 standart oda yapısı ile sizlere unutulmaz anlar yaşatacaktır. Tüm odalarda; LCD HD TV, uydu yayını, WIFI yüksek hızda internet bağlantısı, banyo ve odalarda direkt hatlı telefon, merkezi klima sistemi gibi hizmetlerin yanı sıra, mini bar, laptop boyutu elektronik kasa, saç kurutma makinesi ve oda servisi bulunmaktadır.

Otelimizin tüm alanlarında internet hizmetimiz ile odalarda hazır bulunan çay, kahve ve sularımız ücretsizdir. Otelimiz Oda Kahvaltı sisteminde hizmet vermektedir. Odaya giriş saati 14:00, çıkış saati 12:00’dir Odalarda ütü ve ütü masası , Otopark, vale hizmeti ve Fitness Center kullanımı arzu eden misafirlerimize ücretsiz sunulmaktadır. Oda Servisi, çamaşır yıkama, kuru temizleme ve odaya istenilecek ekstra temizlik hizmetlerinin yanı sıra; doktor hizmeti, mini bar, telefon kullanımı ve çamaşırhane hizmetleri ise ücretlidir.

  • Marka
  • Carrefour
  • Sur Yapı
  • Bursaspor
  • Acıbadem
  • Fsm Bulvarı
  • Uludağ Üniversitesi
  • Organize Sanayi
  • Kapalı Çarşı
  • Medicana Hastanesi

Ramada Nilüfer

Ramada Bursa Nilüfer  geleceği kurgularken ağırlama sektöründe misafir konuk edebilmeyi  profesyonel bir bakış açısıyla odak noktası  memnuniyet olmakla beraber ,’’çevreye ve insana saygı’’ bilincinden hareketle , güvenilir ve saygın ilişkiler kurmayı, uluslararası standartlarda hizmet vermeyi, sürekli gelişim ile mükemmeli yakalamayı kendisine ilke ve amaç edinmiştir.
Kaliteli konaklama hizmetleri kapsamında  çevresine duyarlı ,insan odaklı  bir anlayışla  alanında  uzman ve profesyonel çalışan kadrosunun desteğiyle konuklarının ihtiyaç ve beklentilerini doğru şekilde anlayarak ,en uygun ve en kaliteli hizmeti sunabilmek , konaklama süreci boyunca ve sonrasında  güler yüzümüzle misafirlerimize ayrıcalıklı bir ev sahibi   olabilmek misyonu ile hareket ediyoruz
Günümüz otelciliği geçmişe göre hızla değişim göstermekte, bu yoğun koşuşturma içinde oteller bir yığın hatanın içinde kaybolmaktadır. Misafir ağırlama esnasında Kalite yönetim sistemlerinden yararlanan Ramada Bursa Nilüfer , kalite kavramının önemini altını çizmek üzere sektöre adım atmıştır. Gerek çalışanları gerekse misafirlerine karşı  çevre bilinciyle beraber sorumluluk duygusuyla hareket sağlamak temel hedeflerimizden bir diğeridir Ramada Bursa Nilüfer toplam kalite yönetimi ve kalite yönetim sistemlerinde olduğu üzere  özellikle iki temel amaç etrafında birleşmiştir. Bunlar; misafir  memnuniyeti ve sürekli iyileştirme faaliyetleridir.